Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która od przeszło 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zarządzania firmami. Sprzedajemy rozwiązania biznesowe oparte o oprogramowanie WAPRO/enova 365 oraz tworzymy rozwiązania ułatwiające naszym klientom codzienne prace. Nasze rozwiązania dedykujemy firmom.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • Przygotowanie ofert handlowych i ich monitorowanie
  • Aktywną sprzedaż biznesowych produktów IT do firm
  • Analizę działań podmiotów konkurencyjnych
  • Kontakt z dystrybutorami branży IT

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów IT
  • Znajomości zagadnień związanych ze sprzętem IT
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • Swobody w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności diagnozowania problemów i ich rozwiązywania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i samodyscypliny
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziana znajomość licencjonowania:

  • Asseco WAPRO
  • enova 365
  • Microsoft

Co otrzymasz

  • Możliwość zdobycia unikalnego know-how, poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach wdrożeniowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość zapisania się do kasy pożyczkowej
  • Bezterminową umowę o pracę (po 2 miesięcznym okresie próbnym)
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania
  • Przyjazną atmosferę pracy

Czas pracy:

  • Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która od 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting