Handlowiec IT - Technical and Sales Advisor

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Do wiodącego w skali światowej dostawcy systemów techniki szaf sterowniczych i obudów, systemów rozdziału mocy, klimatyzacji systemowej oraz infrastruktury IT.

Szukam specjalisty na stanowisko:

Handlowiec IT - Technical and Sales AdvisorMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wyszukiwanie projektów i szans sprzedażowych,
  • Reprezentacja firmy na rynku,
  • Realizowanie indywidualnych celów,
  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy,

Wymagania:

  • Znajomość procesu sprzedaży w branży IT,
  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży IT,
  • Samodzielność w nawiązywaniu relacji B2B,
  • Dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Szkolenia produktowe,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Samochód służbowy, iPhone, iPad, laptop,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.