Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/05/2018.

Key Account Manager – IT

Kraków, małopolskie

Connect Distribution Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor IT poszukuje samodzielnych handlowców do sprzedaży rozwiązań ICT dla firm.

Szczególnie mile widziane będą osoby doświadczone w sprzedaży rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa, wirtualizacji lub pamięci masowych.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozwiązań oraz usług IT
  • samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań ICT dla firm
  • znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • silna orientacja na działanie i wynik

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie pocztą lub mail'em krótkiego listu motywacyjnego oraz CV  wraz z informacją dotyczącą:

1. oczekiwanego wynagrodzenia (brutto)
2. daty, od której możliwe jest rozpoczęcie pracy

UWAGA ! w/w informacje są konieczne, aby aplikacje zostały przekazane do działu rekrutacji.

CONNECT DISTRIBUTION jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością... dodaną. Dostarczamy najwyższej, światowej jakości rozwiązania software’owe uzupełnione wsparciem konsultacyjnym i technicznym, zarówno na rynek krajowy jak i Europy Wschodniej. Specjalizujemy się w najnowszych, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych o sprawdzonej niezawodności i wysokiej jakości. Wysoki poziom świadczonych przez nas oraz naszych partnerów usług został wielokrotnie doceniony przez organizacje branżowe i media.

Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oraz orientacja na partnerstwo pozwalają nam szybko reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.
Misją firmy CONNECT DISTRIBUTION jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie im wyspecjalizowanych rozwiązań IT.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Sprzedaż , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management