Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Handlowiec IT / Account Manager IT

Warszawa, mazowieckie

Connect Distribution Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor oprogramowania i sprzętu informatycznego poszukuje samodzielnych handlowców.

Oferujemy zawansowane rozwązania z dziedziny pamięci masowych, wirtualizacji, bezpieczeństwa i baz danych.

Współpracujemy z Partnerami dostarczając rozwiązania IT do największych firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Szczególnie mile widziane będą osoby z doświadczeniem w branży IT.

Zakres obowiązków:

•aktywna sprzedaż rozwiązań oraz usług IT

•samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami

•przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych

•współpraca z Partnerami przy prowadzonych projektach

•realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

•atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy

•kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami

•przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

•szkolenia z zakresu usług i produktów firmy w kraju i zagranicą

•bogate możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

•min 1 rok doświadczenia w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań IT dla firm

•ogólna znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce

•wykształcenie licencjackie lub wyższe

•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

•umiejętność budowania relacji z klientami i ogólna empatia

•uczciwość i wysoka kultura osobista

•silna orientacja na aktywne działanie i realizacja założonych celów

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikuj.

CONNECT DISTRIBUTION jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością... dodaną. Dostarczamy najwyższej, światowej jakości rozwiązania software’owe uzupełnione wsparciem konsultacyjnym i technicznym, zarówno na rynek krajowy jak i Europy Wschodniej. Specjalizujemy się w najnowszych, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych o sprawdzonej niezawodności i wysokiej jakości. Wysoki poziom świadczonych przez nas oraz naszych partnerów usług został wielokrotnie doceniony przez organizacje branżowe i media.

Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oraz orientacja na partnerstwo pozwalają nam szybko reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.
Misją firmy CONNECT DISTRIBUTION jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie im wyspecjalizowanych rozwiązań IT.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi