Handlowiec Działu Usług Porządkowych

Ochrona Juwentus

Kraków, małopolskie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usługi porządkowej
  • telefoniczne i osobiste kontakty z potencjalnymi kontrahentami
  • doradztwo i opieka nad swoją bazą klientów
  • współpraca z działem operacyjnym przy planowaniu i koordynowaniu sprzątania
  • realizowanie celów sprzedażowych w zakresu usług porządkowych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

WYMAGANIA:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i zjednywania sobie ludzi
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług porządkowych lub w obsłudze klienta
  • umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie
  • silna osobowość, zapał do pracy i konsekwencja w działaniu
  • dążenie do uzyskiwania coraz wyższych zarobków
  • dużym atutem będzie wykształcenie techniczne lub znajomość branży z sektora usług porządkowych

OFERUJEMY:

  • regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pozwalające bardzo dobrze poznać oferowane produkty i nowinki w branży oraz rozwinąć umiejętność pracy z klientem
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zbudowania własnej bazy klientów, którzy z czasem sami „pracują na wynik” (efekt śnieżnej kuli)
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • możliwość awansu w dużej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.