Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

HANDLOWIEC DS. USŁUG SPEDYCYJNYCH

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, mazowieckie

Kompas Spedycja Sp z o.o. sp. k

Opis stanowiska pracy

Sprzedasz nawet piasek na pustyni? Jesteś otwarty, umiesz nawiązywać trwałe relacje z klientami? Zależy Ci na stabilnej pracy, która jednak motywuje, stawia przed Tobą nowe wyzwania? Lubisz ludzi i pracę w zespole, ale daje Ci poczucie bezpieczeństwa świadomość, że sam jesteś odpowiedzialny za wyniki swojej pracy? Dobrze trafiłeś!

Co Kompas ma dla Ciebie?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • jasny system premiowania,
  • pracę w znanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej bardzo dobrym płatnikiem (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans),
  • zaufanie przełożonych (Ty jest lojalny wobec nas, my jesteśmy wobec Ciebie),
  • brak korporacyjnych zasad i struktur,
  • stawiamy na koleżeństwo - trzy razy w roku na koszt firmy, organizujemy weekendowe wyjazdy naszych pracowników (góry, morze, Mazury),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).

A co Ty możesz zrobić dla nas?

  • skutecznie sprzedawać usługi spedycyjne,
  • budować długofalową współpracę z kontrahentami,
  • dbać o pozytywny wizerunek firmy Kompas Spedycja w środowisku transportowym,
  • monitorować konkurencję,
  • współpracować z innymi Działami Firmy w celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi,

Jesteś dla nas wymarzonym spedytorem jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (min. rok),
  • znasz rynek przewoźników,
  • samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety,
  • opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym,
  • masz wysokie kompetencje interpersonalne (lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować).

Mowa o Tobie? Spróbuj - możesz tylko zyskać. Zapraszamy Cię do złożenia CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Od 2009 roku pracujemy z pasją w branży TSL, by zaspokajać potrzeby naszych klientów w... sposób profesjonalny. Rozwijamy się, inwestujemy nie tylko w tabor, ale przede wszystkim w kompetencje zespołu. Nasi spedytorzy to najlepsi fachowcy na rynku: doświadczeni, uczciwi, otwarci i gotowi zrealizować skutecznie najtrudniejsze wyzwania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców