Handlowiec / Doradca techniczno-handlowy

Elmet Rzeszów S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Elmet-Rzeszów Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie jest hurtownią z branży elektrotechnicznej i narzędziowej. Spółka jest wiodącym dystrybutorem silników elektrycznych. Elmet-Rzeszów należy do grupy Krak-Old, udziałowca wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo.

Handlowiec/Doradca techniczno-handlowy (Elektrotechnika)

Miejsce pracy (Rzeszów)

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie minimum 1 rok w sprzedaży produktów elektrotechnicznych albo jesteś studentem studiów kierunkowych;
  • Bardzo dobrą znajomość branży elektrycznej;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami na różnych szczeblach zarządzania w firmie;
  • Zapał do pracy, optymizm i wiarę w siebie;
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych;
  • Orientację na wyniki w sprzedaży;
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne);
  • Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office, mile widziane Comarch XL
  • Prawo jazdy kat. B;

Jesteś gotów:

  • Aktywnie pozyskiwać klientów (m.in. zakłady produkcyjne, firmy wykonawcze);
  • Rozwijać dynamicznie sprzedaż;
  • Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje na różnych szczeblach;
  • Osiągać sukcesy konsekwentnym i skutecznym działaniem;

Gwarantujemy:

  • Przejrzyste i atrakcyjne zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki;
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Elmet-Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie jest hurtownią z branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta