Handlowiec / Doradca Klienta

ABM S.A.

Kraków, 30-719, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Handlowiec/Doradca Klienta odpowiedzialnego za:
- obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów
- praca na miejscu w siedzibie firmy, wyjazdy na targi
- przygotowywanie ofert i wycen

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałą podstawę+prowizję
- systematyczne szkolenia
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ze swobodną komunikacją
- doświadczenie w pracy z klientem (niezależnie od rodzaju umowy)
- wykształcenie techniczne
- umiejętności sprzedażowe mile widziane
- swobodne poruszanie się w środowisku office
- mile widziana znajomość arcon
- czynne prawo jazdy kat. B - dodatkowy atut
- komunikatywność
- samodzielność

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie