Handlowiec branży elektrycznej - rozdzielnice nN - UPS

Meredit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Meredit jest przedstawicielem firm zagranicznych w Polsce, zajmuje się systemami zasilania energetycznego dla służby zdrowia, przemysłu, kolei i budynków. W swojej siedzibie w Warszawie prowadzimy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych nN, dostarczamy rozdzielnice medyczne IT, zasilacze UPS, transformatory, agregaty prądotwórcze, układy automatyki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Do obowiązków służbowych należą głównie:
pozyskiwanie zamówień,
rozwijanie i utrzymywanie skutecznych relacji z biurami projektów, wykonawcami, użytkownikami,
doradztwo techniczne,
przygotowywanie ofert techniczno-handlowych.

Oferujemy:
pracę na interesującym i rozległym rynku produktowym,
zatrudnienie na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się firmie,
wynagrodzenie w nieograniczonej wysokości, w systemie mieszanym,
dobrze wyposażone stanowisko pracy,
szkolenia produktowe i wsparcie techniczne,
przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Przed nadesłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z profilem firmy przedstawionym na naszej stronie internetowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania

ponad dwuletnia skuteczna i potwierdzona praktyka w sprzedaży rozdzielnic elektrycznych, zasilaczy UPS, innych wyrobów elektrotechnicznych;

kontakty w branży,

dyspozycyjność, zaangażowanie, determinacja, przebojowość, cierpliwość, uczciwość;

prawo jazdy kategorii B, znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
wykształcenie wyższe lub średnie elektrotechniczne lub pokrewne,

Prezentacja firmy

MEREDIT jest firmą zajmującą się specjalistycznymi układami zasi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
70 000PLN - 500 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka