Handlowiec (branża techniczna)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów/inwestycji
  • Sporządzanie ofert i konfigurowanie systemów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Budowanie własnej bazy klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Działanie na terenie większego obszaru - województwa (do ustalenia)

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej (ok.2 lata)
  • Wyższe lub minimum średnie wykształcenie (preferowane: elektronika, elektrotechnika lub automatyka)
  • Dobra znajomość procesów sprzedaży
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy niestacjonarnej (na terenie np. województwa)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Swobodę w działaniu
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials