LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec (branża elektrotechniczna)

Miejsce pracy: Zielona Góra, Nowa Sól, Nowogród Bobrzański, Płoty, Droszków, Leśna Góra, Kożuchów, Zabór

Nr ref.: 0036487

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych;
  • Sprzedaż i doardztwo techniczne;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Dbałość o długofalowe relacje z klientami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży artykułów elektrotechnicznych);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowowe + premia;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta kulturalno-sportowa;
  • Nowoczesny system motywacyjny - platforma grywalizacyjna.

Miejsce pracy: Zielona Góra i okolice

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570