Handlowiec (branża drobiarska)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę dla rozpoznawalnej marki w branży rolniczej
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy m.in auto służbowe
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży związanej z drobiem min. 2 lata
  • Umiejętności sprzedażowe (tworzenie ofert, negocjacje sprzedażowe)
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającej swobodna komunikację

Zadania:

  • Utrzymywanie relacji z klientami firmy hodującymi drób
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Konsultacje ofert z działem technicznym w firmie macierzystej w Niemczech
  • Doradztwo i obsługa posprzedażowa nad klientami
  • Analiza rynku
  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy