Handlowiec z językiem niemieckim

Gratisownia.pl

Gliwice, Knurów, Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu pogodnych ludzi poszukujemy energicznych, pomysłowych osób o optymistycznym usposobieniu, które chciałby dołączyć do nas już dziś.

Handlowiec B2B czyli Mistrz Handlu i Bezpośredniej Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie oraz personalizowanie ofert dla klientów biznesowych

Przygotowywanie wizualizacji gadżetów reklamowych dla konkretnych klientów

Aktualizacja ofert oraz przygotowywanie nowych koncepcji gadżetów reklamowych dla kluczowych klientów

Budowanie relacji z długotrwałymi klientami

Pozyskiwanie oraz tworzenie relacji z nowymi klientami

Oczekiwania:

Wysokie zdolności komunikacyjne

Dobra organizacja pracy

Kreatywność

Wysoka motywacja na osiąganie postawionych celów

Umiejętność szybkiej nauki

Dokładność i samodzielność

Podstawowa znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Mile widziane: znajomość sprzedaży, doświadczenie handlowe, znajomość rynku artykułów reklamowych,

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Zarobki od 4 000 zł netto

Pełny etat

Stałe godziny pracy

Prywatną opiekę medyczną

Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

Szkolenia, możliwości rozwoju oraz awansu

Przyjazną, partnerską atmosferę w pracy

Jeśli teraz nie rekrutujemy na stanowisko którym jesteś zainteresowana/y wyślij do nas swoje CV, skontaktujemy się z Tobą.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do zespołu Gratisownia_pl już dziś.

Prezentacja firmy

Gratisownia.pl to wiodąca w Polsce agencja reklamowa, zajmująca się prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne oraz kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce