BINGO Centrum bram, ogrodzeń i automatyki
Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma,
regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku

szuka osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC B2B – OPIEKUN KLIENTA

Miejsce pracy: Wrocław

Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma, regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynkuszuka fajnej osoby na stanowisko:

Dlaczego warto u nas pracować ?

  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli preferujesz inne formy zatrudnienia np. działalność gospodarcza – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy
  • Będziesz współpracował z zespołem doświadczonych i otwartych osób, pracujących z nami od wielu lat, od których będziesz mógł się nauczyć się nowych obowiązków
  • Otrzymasz stabilne comiesięczne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji. Dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania i mających praktykę w branży stolarki okiennej oferujemy stabilną podstawę + udział w wypracowanym zysku.
  • Uzyskasz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań, stale staramy się usprawniać i ułatwiać naszą pracę, czekamy na Twoje pomysły jak to robić jeszcze lepiej.
  • Wdrożymy Ciebie do pracy w naszej firmie pod opieką doświadczonego Kolegi, który pokaże Ci jak się u nas realizuje nowoczesne projekty naszych Klientów.

Gdzie będziesz pracował ?

  • Twoim głównym miejscem będzie nasz salon znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Rakowej.
  • Poza pracą w biurze będziesz odwiedzał naszych Klientów na terenie Wrocławia i w najbliższych okolicach naszego miasta.
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy są dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Jakie będą Twoje zadania ?

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z branży stolarki i firm budowlanych w zakresie sprzedaży bram garażowych i nowoczesnych drzwi wejściowych
  • kompleksowa obsługa i utrzymanie Klientów oraz aktywny rozwój kontaktów biznesowych
  • wykonywanie ofert handlowych dla Klientów
  • prowadzenie szkoleń produktowych w naszej siedzibie
  • wdrażanie systemów zamówień B2B u Klientów i wsparcie w realizacji zamówień
  • budowanie partnerskich i długofalowych relacji z Klientami

Czego od Ciebie oczekujemy ?

  • znajomości rynku stolarki budowlanej
  • znajomości technik sprzedaży
  • zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów operacyjnych oraz szybkiego działania
  • samodzielności, wysokiego poziom komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych
  • optymizmu i czerpania przyjemności z kontaktów z ludźmi
  • biegłej obsługi komputera w zakresie edytorów tekstowych, arkusza kalkulacyjnego i oprogramowania CRM
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B

Liczymy także na Twoje zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartości na współpracę z koleżankami i kolegami z pracy, dobrej samoorganizacji i poczucia humoru. Jeżeli nie spełniasz wszystkich naszych oczekiwań a chciałbyś nauczyć się nowego i ciekawego zawodu w naszej firmie napisz i opowiedz nam o sobie, może właśnie tu rozpocznie się Twoja nowa przygoda.

Prześlij proszę swoje CV za pomocą aplikuj.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez BINGO Artur Erd, Małgorzata Erd z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rakowa 16 dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/279 z dn. 27.04.2016 roku o Ochronie Danych Osobowych)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.bingo.wroclaw.pl i na naszym profilu na FB.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Poznaj nas na www.bingo.wroclaw.pl