Hafciarz, operator maszyny hafciarskiej

Warszawa, mazowieckie

Dreamtex

Opis stanowiska pracy

Firma Dreamtex Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Hafciarz, operator maszyny hafciarskiej.

Do zadań na tym stanowisku należą:

  • przyjmowanie zleceń na produkcję haftów
  • terminowa realizacja zleceń
  • organizacja pracy wg ustalonego harmonogramu
  • przygotowanie odzieży do haftu
  • obsługa maszyny hafciarskiej
  • pakowanie odzieży

Doświadczenie nie jest wymagane choć będzie dodatkowym atutem.
Zapewniamy kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi maszyny i realizacji zleceń.
Gwarantujemy odpowiednie warunki pracy, odzież ochronną oraz inne niezbędne artykuły BHP.

Opis firmy na www.dreamtex.pl

Wymagania

  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • punktualność
  • dokładność
  • koleżeńskość

Prezentacja firmy

Firma Dreamtex jest na rynku od 1993r.
Specjalizujemy się w produkcji odzieży... firmowej.
Od 20 lat jesteśmy dystrybutorem odzieży marki Promostars.
Zajmujemy się znakowaniem odzieży reklamowej, korporacyjnej oraz sportowej. Importujemy wysokiej klasy surowce do nadruków marki Siser, bedąc jednocześnie największym dystrybutorem tej marki w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Inne