Group Reporting Controller

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która chciała by współpracować z bardzo dynamiczną spółką będąca własnością jednego funduszy inwestycyjnych. Spółka realizuje ambitne plany związane z rozwojem biznesu, stąd dynamika pracy jest wysoka, a możliwości rozwoju merytorycznego właściwie nieograniczone.

Poszukiwana osoba będzie wspierała bezpośrednio członka zarządu w raportowaniu managerskim, współpracy z Radą Nadzorczą.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka z branży IT, będąca własnością jednego funduszy inwestycyjnych. Spółka realizuje ambitne plany związane z rozwojem biznesu mając działalność biznesową w 5 krajach. W Polsce stacjonuje zespół finansów, który odpowiada za przygotowywanie raportów managerskich (skonsolidowany PnL), prezentacji na Radę Nadzorczą, przygotowywanie analiz (FP&A) oraz przyglądanie się przejmowanym spółkom (M&A).

Opis stanowiska

  • konsolidacja menadżerska P&L
  • przygotowanie prezentacji dla rady nadzorczej (fundusze VC)
  • koordynowanie procesu budżetowania w grupie
  • przygotowanie analiz i wniosków biznesowych
  • nadzorowanie i rozwój narzędzi BI
  • przygotowanie data room pod kątem przygotowania grupy do sprzedaży i wyjścia funduszu z inwestycji
  • przygotowanie modeli finansowych pod procesy M&A i procesy pozyskania finansowania
  • współpraca z doradcą w zakresie wdrożenia IFRS w Grupie

Profil kandydata

  • minimum 3-4 letnie doświadczenie w Finansach / raportowaniu managerskim / konsolidacji zarządczej / audycie Big4
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku funduszu inwestycyjnego
  • gotowość do podejmowania się nowych wyzwań w finansach (wsparcie obszaru pozyskiwania finansowania, M&A, Kontroling, Analiza finansowa spółek)
  • Płynny język angielski
  • Elastyczność w kwestii czasu pracy, jeśli to będzie niezbędne
  • Dynamika w działaniu i gotowość do współpracy bezpośrednio z Zarządem

Oferujemy

Firma oferuje bardzo szybką możliwość rozwoju merytorycznego (współpraca z R.N, Zarządem spółki, szeroki zakres obowiązków dla Finansów grupowych, corporate Finance, kontrolingu).

Preferowana umowa zatrudnienia to B2B.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page