Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa GUTENBERG DESIGN poszukuje osoby na stanowisko:

GRAPHIC DESIGNER

Zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów reklamowo-promocyjnych
  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej
  • projektowanie opakowań
  • tworzenie projektów digitalowych
  • współtworzenie od strony graficznej kampanii wizerunkowych i sprzedażowych

Oferujemy:

  • perspektywy rozwoju zawodowego w nieustannie rozwijającej się Agencji
  • pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
  • możliwość realizowania projektów dla wielu znanych marek
  • atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • zarobki dostosowane do doświadczenia i umiejętności

Miejsce pracy: Włocławek

Praca wyłącznie na miejscu – nie oferujemy pracy zdalnej.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gutenberg Design z siedzibą w 87-800 Włocławek, ul. Szkolna 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Gutenberg Design z siedzibą w 87-800 Włocławek, ul. Szkolna 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

  • głowa pełna pomysłów
  • znajomość bieżących trendów w projektowaniu
  • umiejętności koncepcyjne w zakresie idei graficznej (key visual, visual language marki)
  • znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • doświadczenie poparte portfolio

Prezentacja firmy

Agencja kreatywna, którą od ponad 15 lat tworzy doświadczony i ambitny z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie