Graphic Designer

2facestudio

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

AI MEDIA poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designera.

Szukamy kreatywnej osoby do pracy w biurze w Łodzi.

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Kreacja grafik na potrzeby kampanii internetowych (bannery, LP, mailingi, animacje bannerowe)
  • Kreowanie Key Visuali na potrzeby kampanii
  • Projektowanie serwisów i aplikacji web’owych
  • Kreacja oraz skład materiałów promocyjnych do druku (ogłoszenia prasowe, plakaty, inserty)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawowe wynagrodzenie, dodatek komunikacyjny, dodatek telekomunikacyjny
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki pracy ze specjalistami w różnych dziedzinach
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 3-letnia praktyka na stanowisku Graphic Designera lub pokrewnym popartego portfolio

• Bardzo dobra znajomość programów graficznych z rodziny Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator, InDesign

• Doświadczenie w projektowaniu aplikacji (w tym internetowych)

• Umiejętność projektowania i optymalizacji materiałów na potrzeby internetu (layouty stron www, landing page, bannery, storyboardy,

eCommerce product display)

• Umiejętność rysowania (tablet Wacom)

• Doświadczenie w projektowaniu materiałów do druku - DTP

• Umiejętność kreowania prac zgodnych z Brandbookami oraz specyfikacjami drukarni

• Dbanie o wysoką jakość kreowanych materiałów

• Dobra organizacja pracy i terminowość

• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

• Znajomość HTML/CSS oraz umiejętność cięcia layoutów stron www

• Znajomość Adobe Animate, Adobe After Effects oraz Adobe Premiere

• Doświadczenie w animacji flash (timeline - bannery), opracowywanie kampanii wg specyfikacji dostawców

• Doświadczenie w projektowaniu stron RWD

Nie musisz mieć wykształcenia grafika - ważne byś lubił/a to co robisz i miał/a doświadczenie!
Aplikacje wraz z CV i portfolio należy wysyłać do 25.01.2018 r.

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna, specjalizująca się w kreacji mediów nowocze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja