Graphic Designer

Everest360

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Everest360 to krakowska agencja złożona z doświadczonych i uzupełniających się specjalistów, latami budujących swoją markę na rynku PR, marketingu i eventów. Dzieląc się wiedzą pomagamy naszym klientom osiągać wysoko postawione cele. W bogatym portfolio znajdują się realizacje z zakresu: organizacji eventów, działań PR, public affairs, szkoleń, reklamy, produkcji wideo oraz animacji, przygotowania materiałów do druku, ambitnej grafiki oraz prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych. Współpracujemy z instytucjami państwowymi, największym mediami oraz markami.

Nowy rok to czas na nowe wyzwania! Masz wyobraźnię, jesteś kreatywny i chcesz się rozwijać pracując przy ciekawych i ambitnych projektach? Dołącz do nas! Zostań naszym pełnoetatowym Graphic Designerem i wspinaj się z nami na sam szczyt!

#EverestSamSięNieZdobędzie

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • tworzenie contentu na Social Media
  • projektowanie identyfikacji wizualnych
  • projektowanie gadżetów reklamowych, brandingu
  • przygotowanie zaprojektowanych materiałów do druku

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym
  • bardzo dobrą znajomość programów pakietu Adobe Creative Cloud: Photoshopa, Illustratora i InDesigna
  • pozytywnego nastawienia i chęci rozwoju
  • umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
  • przesłanie portfolio

Co my możemy Ci zaoferować?

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Everest360 to krakowska agencja złożona z doświadczonych i uzupełniający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne