Opis stanowiska pracy

  • wizualizacja danych, tworzenie infografik
  • tworzenie grafik pod formaty social media
  • przygotowywanie oprawy graficznej prezentacji
  • aktywne wspieranie zespołów projektowych

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku graphic designer
  • ciekawe portfolio
  • znajomość formatów social media
  • umiejętność wizualizowania danych
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • kreatywność i zmysł artystyczny
  • podstawowa znajomość animacji After Effects mile widziana

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą komunikacji medialnej oferującej kompleksowe dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media