Graphic Designer with German

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Do podstawowych zadań Graphic Designera będzie tworzenie kampanii marketingowych na rynek Niemiecki. W swojej codziennej pracy dołączysz do Niemieckiego zespołu wspierając go w jego codziennej pracy.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma prowadząca programy bonusowe na różnych rynkach. Na Polskim rynku jest liderem wśród multipartnerskich programów bonusowych.

Opis stanowiska

  • Samodzielne tworzenie materiałów reklamowych online zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi
  • Realizacja kampanii w zakresie marketingu dialogowego
  • Samodzielna koordynacja projektów z działami zlecającymi z uwzględnieniem terminów
  • Tworzenie różnorodnych specjalnych materiałów reklamowych w dziedzinie marketingu internetowego i mobilnego
  • Pomysłowa i terminowa kreacja z wykorzystaniem szablonów

Profil kandydata

  • Ukończone studia w zakresie projektowania graficznego, projektowania komunikacji lub porównywalne wykształcenie
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w środowisku agencyjnym lub po stronie korporacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość programów Photoshop, InDesign i Illustrator
  • Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2)
  • Wysoki poziom zaangażowania, elastyczność i niezależność
  • Precyzyjność
  • Elastyczność
  • Kreatywność i zdolności ilustracyjne

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Firmowy program motywacyjny
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro zlokalizowane przy Rondzie Daszyńskiego
  • Przyjazna atmosfera
  • Niezależność w pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page