Graphic Designer - Warszawa

Brandwise Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

Grafika komputerowego z naciskiem na projektowanie pod kątem internetu. Osoby z głową pełną pomysłów, pozytywne, kreatywne, energiczne i posiadające pasję jak najbardziej pasują do naszego zespołu.

Czym będziesz się zajmował?

- Projektowaniem stron internetowych
- Projektowanie mailingów, landing pages, display
- Projektowaniem materiałów drukowanych
- Projektowanie kreacji social media
- Storyboardy

Czego oczekujemy?

- Zaawansowanej znajomości pakietu Adobe Creative Suite,
- Interesującego portfolio (koniecznie dołącz do aplikacji),
- Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Znajomości aktualnych trendów w designie,
- Umiejętności przygotowania materiałów do druku

Wymagania

Umiesz więcej? Dodatkowymi atutami będą:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz chęci zdobywania wiedzy,
- Znajomość zagadnień marketingu internetowego,
- Znajomość UX,
- Umiejętność tworzenia animacji.

Co oferujemy?

- Stałą pracę i wynagrodzenie,
- Pracę w stale rozwijającej się firmie,
- Pracę w świetnej atmosferze i pozytynie nastawionym zespole,
- Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia,
- Pracę przy ciekawych projektach.
- Pakiet Medicover.

UWAGA. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie