GRAPHIC DESIGNER / JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

Feniks Media Group W. Ślaga, D. Wajs sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krakowskie wydawnictwo Feniks Media Group poszukuje osób do pracy na stanowisku GRAPHIC DESIGNER oraz stażystów na stanowisko JUNIOR GRAPHIC DESIGNER (płatny staż).

Wymagania:

  • kreatywność i zmysł estetyczny,
  • dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Id, Ai, Ps), z naciskiem na InDesign,
  • umiejętność projektowania layoutów magazynów prasowych oraz materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, reklamy prasowe, social media).

Znajomość platformy WordPress i/lub HTML + CSS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • tworzenie ciekawych projektów prasowych i internetowych,
  • udział w różnorodnych działaniach z obszaru content marketingu i custom publishingu,
  • elastyczne warunki pracy i formy współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (warunek konieczny) za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy wydawnictwem contentowym, które zajmuje się marketingiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce