Opis stanowiska pracy

Projektowanie plakatów, ulotek, wizytówek, logo, skład publikacji, przygotowanie do druku, wizualizacje reklam zewnętrznych, tworzenie witryn internetowych.
Wykonywanie wizualizacji nadruku do akceptacji Klienta,

Wymagana: Sumienność. Dyspozycyjność. Kreatywność. Dbałość o szczegóły.

Oferujemy pracę w zgranym i fajnym zespole,
Elastyczne godziny pracy,
Bardzo dobra lokalizacja.
Praca w biurze agencji w Warszawie / ul. Czardasza 18

Wymagania

Poszukujemy kontaktowej osoby z pasją do projektowania oraz umiejętnością pracy w zespole.
Niezbędna dobra znajomość programów Adobe: Photoshop i Adobe Illustrator.
Znajomość innych programów będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa ARIANPOL Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi z zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym możliwa umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja