Opis stanowiska pracy

Grafik
Miejsce pracy: Pyskowice, koło Gliwic

Obowiązki:
- projektowanie grafik, banerów i katalogów reklamowych
- projektowanie graficznej części strony www
- składanie dokumentów technicznych i katalogowych

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość pakietu oprogramowania CoerlDraw oraz Adobe Creative Cloud, a w szczególności programów Adobe InDesign, Adobe Illustrator i Adobe Acrobat
- wykształcenie wyższe o kierunku grafika komputerowa bądź pokrewnym
- minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego
- kreatywność, umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji
- dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe
- pracę od poniedziałku do piątku (godz. 7-15), możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
- przyjazną atmosferę opartą na współpracy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Pakiet socjalny, karty benefitowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne