Cyclad Sp. z o.o.

Grafik

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piaseczno

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Grafika / Projektowanie

Dla naszego Klienta, który zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową poszukujemy Grafika w Dziale Promocji. Firma specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów do: energoelektroniki, elektroniki, automatyki i elektrotechniki.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu promocji
  • Rozwój identyfikacji wizualnej
  • Przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów
  • Projektowanie i skład materiałów promocyjnych: ulotek, katalogów, broszur, folderów
  • Projektowanie na potrzeby stron www
  • Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash)
  • Biegła znajomość pakietu Office (PowerPoint, Excell, Word)
  • Podstawowa znajomość pakietu Corel
  • Umiejętność przygotowywania grafik w HTML, CSS
  • Umiejętność graficznej obróbki zdjęć
  • Mile widziana znajomość HTML, PHP
  • Kreatywność, niestandardowe myślenie w podejściu do realizowanych projektów
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doba organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania mieszkania służbowego
  • Benefity: Multisport, opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalne, spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.