Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się polskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik
Miejsce pracy: Nowy Targ

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie projektów graficznych od klienta i ich ocena od kątem możliwości realizacji
- konsultowanie z klientem możliwości produkcyjnych i ewentualnych modyfikacji projektu
- dostosowanie projektów do potrzeb działu nadruków oraz przygotowanie projektów graficznych zgodnie z zleceniem
- przygotowanie projektów do wykonania matryc do hot-stampingu
- obsługa naświetlarki, naświetlanie sit i matryc, pomoc przy ustalaniu składu farb do drukowania
- kontrolowanie zgodności nadruków z projektem
- właściwe zabezpieczenie, przechowywanie i archiwizowanie projektów
- nadzór nad pracą pozostałych grafików

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dla osób z mniejszym doświadczeniem możliwość pracy na stanowisku Asystent Grafika)
- wykształcenie średnie lub wyższe plastyczne lub informatyczne
- biegła obsługa programów graficznych (Adobe Photoshop, CD Cover Creator, Adobe Illustrator itp. -dla osób z mniejszym doświadczeniem możliwość pracy na stanowisku Asystent Grafika)
- umiejętność obsługi maszyn do obróbki foto (naświetlarka, kopiorama)
- znajomość surowców i materiałów oraz technik i technologii stosowanych w produkcji (m.in. sitodruk, suchy offset, apla, raster, hot-stamping)
- wyczucie plastyczne, zdolności organizacyjne
- sumienność, rzetelność, skrupulatność i cierpliwość

Oferujemy:
- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach;
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu;
- przyjazną atmosferę opartą na współpracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Praca na magazynie