Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy Grafika do naszego zespołu w Poznaniu oraz w Mosinie który będzie odpowiedzialny za:
• Kreacje graficzne na potrzeby www, social media, kampanii reklamowych, identyfikacji wizualnej
• Projektowanie opakowań produktowych oraz materiałów POS

******praca w biurze na pełen etat******

Wymagania

Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?

• biegła obsługa Adobe Photoshop/Illustrator
• umiejętność przygotowywania plików do druku (DTP)
• kreatywność i wyobraźnia przestrzenna
• terminowość
• umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
•umiejętność projektowania w 3D (rendery produktów)

W aplikacji (bądź CV) proszę zamieścić link do portfolio. Kandydatury bez linku do portfolio nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Grafika / Projektowanie