Mrucon Group Sp. z o.o.
Dynamiczny rozwój Spółki powoduje nieustanną potrzebę zwiększania zasobów ludzkich. MruCon Group jako jedna z przodujących Agencji Eventowych dostarczająca usługi z zakresu kompleksowej organizacji imprez, poszukuje ambitnego Kandydata na stanowisko: Grafik. Naszą spółkę tworzy pozytywny, zaangażowany i ambitny zespół, który każdego dnia dąży do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Grafik

Miejsce pracy: Luboń Region:
  1. Masz zacięcie graficzne? Zgłoś się do nas!
  2. Poszukujemy osoby, która zna podstawy projektowania i umie wyszarpać od klienta cenne informacje, aby spełnić jego wszystkie oczekiwania.

Zadania:

  • obsługa pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • współpraca z działem naszych super Event Managerów
  • opracowywanie materiałów promocyjnych dla naszych marek

Oferujemy:

  • dużą samodzielność i decyzyjność
  • elastyczność pracy
  • możliwość realizacji ciekawych projektów dla wielu znanych brandów
  • przyjazną i miłą atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Czekamy na Ciebie!