Grafik Web Designer

Green Lead Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lubię działać z ludźmi, którzy potrafią samodzielnie myśleć i wytyczać kierunki zarówno swojego rozwoju jak rozwoju firmy w której pracują. Jeśli jesteś jedną z osób, które trzeba prowadzić za rękę nie aplikuj.

Poszukuję kogoś, kto ceni sobie partnerskie relacje i potrafi pracować w warunkach swobody ukierunkowanej na efektywność. Wyjątkowo cenię sobie u kreatywnych podejście biznesowe, czyli takie które realizuje cele Klientów dla których pracujemy.
Jeśli łączysz w sobie doskonałe umiejętności w projektowaniu, kreatywność i biznesowe podejście, to jesteś idealnym kandydatem.

Szymon Paroszkiewicz

Creative Director

Agencja GreenParrot.pl
Oddział Katowice
Biuro w centrum przy pl. Wolności w Katowicach

Obowiązki:
• Projektowanie na potrzeby WWW
• Projektowanie kreacji reklamowej online
• Projektowanie key visuals na potrzeby przetargów
• Projektowanie aplikacji i innych produktów cyfrowych
• Opracowywanie kreatywnych rozwiązań i przygotowywanie prezentacji dla Klientów Agencji
• Projektowanie na potrzeby social media

Wymagania

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia agencyjnego na stanowisku Graphic Designer
• Ekspercka znajomość narzędzi do projektowania Adobe
• Znajomość narzędzi do prototypowania (np. Axure, Adobe XD, Sketch Balsamiq, etc.)
• Znajomość dobrych praktyk UI/UX
• Znajomość standardów technicznych projektowania bannerów i kreacji reklamowej
• Doskonała znajomość typografii
• Umiejętność komunikowania swoich pomysłów poprzez makiety i szkice
• Samodzielność w działaniu
• Bardzo wysoka potrzeba samorozwoju i uczenia się

Oferujemy:
• Praca z ludźmi którzy spełniają oczekiwania jakie zarysowano w liście powyżej
• Słuszne wynagrodzenie
• Praca w firmie zbudowanej wokół wartości: efektywności, innowacyjności, otwartości i szczerości
• Duże możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją reklamową, która od ponad 10 lat realizuje kampa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet medyczny, karta sportowa
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media