Grafik - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta dużej firmy farmaceutycznej, która posiada sieć punktów sprzedaży, a także  prężnie działająca platformę e-commerce będącą liderem na rynku, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

GrafikMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online: banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.
  • dbałość o jakość i spójność realizowanych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z Brand bookiem
  • portfolio dokumentujące doświadczenie w zakresie prac graficznych
  • dobra znajomość programów graficznych z pakietu Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign (programy: Animate, After Effects – mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • udział w innowacyjnych projektach firmy
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.