GRAFIK / Operator DTP w drukarni cyfrowej

Cyfra-Piaseczno.pl

Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej drukarni zatrudnimy GRAFIKA/OPERATORA DTP

Główne obowiązki:

  • przygotowanie prac do druku cyfrowego
  • proste projekty graficzne (pakiet Adobe, Corel)
  • obsługa maszyn do druku cyfrowego

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych ADOBE i/lub COREL

Poszukujemy:

  • osób energicznych, ambitnych, otwartych , z pozytywnym nastawieniem do ludzi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet szkoleń wstępnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy drukarnią, która od 1996 roku buduje renomę w branży pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne