Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID, poszukuje osoby na stanowisko:

GRAFIK /OPERATOR CTP

Zadania:

  • obsługa przygotowalni fleksograficznej CTP
  • opracowywanie graficzne projektów etykiet i opakowań do druku cyfrowego i fleksograficznego
  • przygotowywanie i wykonywanie wydruków etykiet termotransferowych i cyfrowych
  • przygotowywanie graficzne projektów do druku cyfrowego i fleksograficznego
  • weryfikacja jakości i poprawności otrzymywanych materiałów od klientów
  • skład i odpowiednie przygotowanie plików do naświetlania i druku (DTP/CTP)
  • obsługa zleceń wewnętrznych i zewnętrznych w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego

Profil zawodowy:

  • wykształcenie min. Średnie (preferowane poligraficzne)
  • min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (grafik, operator DTP/CTP)
  • doświadczenie w branży poligraficznej, wiedza z zakresu papiernictwa, znajomość procesu przygotowania do druku,
  • znajomość obsługi programów graficznych m.in. Corel, , Pitstop, Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign) i pakietu MS Office,
  • dobra znajomość j. angielskiego

mile widziane:

1.znajomość programów typu Rip (mile widziane)

2.doświadczenie w pracy CTP

  • aktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i dokładność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • liczne szkolenia, umożliwiające pozyskiwanie unikatowej wiedzy
  • możliwość finansowania studiów poligraficznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV za pomoca opcji "Aplikuj"

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

RSC Auto ID działa w branży automatycznej identyfikacji od 1997 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne