Grafik kreatywny

Arfa s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Arfa Doradztwo i Reklama z siedzibą w Lublinie, w związku z rozwojem poszukuje zmotywowaną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Jeżeli orientujesz się w obecnych trendach grafiki użytkowej, masz poczucie estetyki, jesteś osobą kreatywną, nie boisz się wyzwań, chcesz rozwijać swoje umiejętności i lubisz to co robisz to czekamy właśnie na Ciebie!

Wyzwania przed Tobą:

  • Projektowanie kreatywne
  • Projektowanie materiałów graficznych dla Klientów firmy
  • Przygotowanie materiałów do druku
  • Tworzenie kreacji graficznej na potrzeby www i poligrafii

Oczekiwane umiejętności:

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku poparte portfolio
  • Znajomość pakietu Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość dodatkowych programów będzie dużym plusem)
  • Wysokie poczucie estetyki, kreatywność, dbałość o szczegóły
  • Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy, również w teamie kreatywnym
  • Chęć rozwoju, nauki, otwartość i determinacja w osiąganiu celów
  • Dyspozycyjność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Mile widziane

  • Tworzenie animacji oraz znajomość programu Adobe After Effect
  • Umiejętność posługiwania się programami do grafiki 3D
  • Znajomość HTML i CSS
  • Znajomość środowiska Joomla i WordPress

W zamian oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Prezentacja firmy

Firma Arfa powstała w 2005 roku. Założyciele postanowili zweryfikować po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne