Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją reklamową ze śląska. Tworzymy strony www, reklamy internetowe, katalogi i gazetki promocyjne.
Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie zajmować się:
kreacją gazetek i ulotek reklamowych,
adaptacją materiałów reklamowych na podstawie KV,
kreacją newsletterów,
kreacją stron www i aplikacji mobilnych,
przygotowaniem do druku ulotek i katalogów reklamowych.

Informacje

Zapraszamy do pracy w biurze w Katowicach lub zdalnie z dostępnością minimum 4h dziennie(chętnie 8h).
Formę zatrudnienia pozostawiamy do własnego wyboru(Umowa o pracę, FV).

Freelancerów którzy są dostępni minimum 4h dziennie również zapraszamy do składania ofert.

Nie zapomnij załączyć linka do portfolio, nawet jeśli nie masz komercyjnych projektów.

Wymagania

Kogo szukamy?
Zaangażowanego grafika z talentem artystycznym i biegłą obsługą programu Photoshop.

Mile widziane:

- doświadczenie w przygotowaniu prac do druku,
- znajomość programów: InDesign, Illustrator,
- umiejętność przygotowania grafik dla stron www,

Co oferujemy?
Pracę w zgranym zespole, miłą atmosferę, ciekawe projekty i atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa Katowice.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie