Grafik komuterowy

ARENART FOREVER

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie graficzne dla produktów i akcji marketingowych marki,
  • Tworzenie materiałów marketingowych oraz wizualizacji produktów w kampaniach,
  • Inscenizowanie, wykonywanie i edycja fotografii i wideografii, dla publikacji marketingowych sklepu e-commerce,
  • Projektowanie i budowanie szablonów podczas opracowania materiałów promocyjnych drukowanych oraz elektronicznych: newslettery, materiały do promocji internetowej, banery sklepu internetowego,
  • Nanoszenie zmian zgodnie z oczekiwaniami i instrukcjami w projektach graficznych,
  • Projektowanie układów graficznych w funkcjonalny i czytelny sposób
  • Opracowywanie i modyfikowanie wytycznych dotyczących marki oraz zapewnianie stosowania kampanii marketingowych i pomocniczych materiałów biznesowych (zarówno offline jak i online), z zachowaniem konsekwencji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa wiedza graficzna z zakresu projektowania cyfrowego,
  • Wiedza z zakresu tradycyjnego materiału drukowanego,
  • Dobra znajomość narzędzi do projektowania pakietu Adobe (głównie Illustrator i Photoshop, każdy kolejny mile widziany),
  • Znajomość podstaw przygotowania materiałów do druku,
  • Samodzielne myślenie i kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Zaangażowanie i dobre nastawienia do pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Udziału w ciekawych projektach i kreatywną pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Tworzymy polską, rodzinną markę jubilerską, którą założyliśmy w 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie