Grafik komputerowy

Royal Brand

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie reklam, bannerów, grafik na Social Media
  • skład DTP gazet i czasopism
  • kreacja layoutów
  • skład DTP albumów, trendbooków, wydawnictw prestiżowych
  • projektowanie prostych animacji (Photoshop)
  • współpraca z zespołem specjalistów PR

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe, w szczególności: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • dokładność i kreatywność
  • umiejętności w zakresie kreacji CI, kreacji reklamy prasowej, kreacji reklamy internetowej, retuszu zdjęć, składu publikacji wielostronicowych w tym czasopism
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty
  • Mile widziane umiejętności fotograficzne i/lub znajomość Adobe Premiere i After Effects

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja