Opis stanowiska pracy

Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Zajmujemy się drukiem offsetowym, sitodrukiem, drukiem cyfrowym oraz wielkoformatowym. Ponadto jako agencja reklamowa przygotowujemy reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, reklamy prasowe, strony internetowe. Realizujemy projekty dla wielu firm i instytucji.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało projektowanie, weryfikowanie oraz przygotowywanie projektów do druku oraz obsługa maszyn cyfrowych i plotera solwentowego.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i zgranym zespole
- możliwość realizacji ciekawych projektów i rozwoju swoich umiejętności
- przeszkolenie w zakresie obsługiwanych urządzeń

Wymagania

- dobra znajomość obsługi komputera

- znajomość programów CorelDraw, Photoshop

- dokładność, sumienność, kreatywność - zmysł plastyczny

- dobra organizacja, silna motywacja do pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

- chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:
- doświadczenie w DTP

- znajomość programów Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat, Adobe Flash

- znajomość HTML, CSS, PHP lub Java Script

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze plotera solwentowego

Prezentacja firmy

Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Zajmujemy się drukiem of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie