Opis stanowiska pracy

- odpowiedzialność za opracowanie projektu od koncepcji do realizacji
- projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej (m.in.: ulotki, katalogi, foldery wizerunkowe, banery itp.)
- dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych
- sprawdzanie i przygotowanie projektów do druku

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy na pełny etat – warunek konieczny
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- portfolio
- biegła obsługa programów graficznych: Corel Draw, Adobe Design, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
- znajomość technologii druku
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność obsługi ploterów drukujących
- kreatywność, zmysł estetyczny
- terminowość i dobra organizacja pracy, niezbędne w równoległej pracy nad wieloma projektami
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma reklamowa „PLACARD” powstała w 1989 r .<br/>Dostosowując si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja