Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • administrowanie stroną internetową
  • tworzenie layoutów stron internetowych
  • kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych.
  • przygotowywanie projektów ulotek, katalogów, wizytówek, etykiet itp.;
  • tworzenie kreacji na potrzeby bieżących kampanii np. landing page, mailing, banery, etc.
  • dobór i obróbka zdjęć
  • aktywne promowanie firmy w social media

Wymagania:

  • dobra znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator)
  • wiedza z zakresu projektowania materiałów do druku, webdesignu, grafik social media;
  • rzetelność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach, dla znanych brandów
  • pracę w miłej atmosferze,

Prezentacja firmy

Spółka Global Trading Company jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne