Grafik Komputerowy - Bilcza k. Kielce, świętokrzyskie

Od: Amis Art Sp. z o.o. Sp. k.

Opublikowano:23-04-2019 | Ostatnia aktualizacja:18-05-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie Podstawowe

Branża: Oferty pracy na Grafika / Projektowanie, Oferty pracy na Marketing / PR / Social Media, Oferty pracy na Reklama / Komunikacja

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
  • duża motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności artystyczne

Obowiązki:

  • projektowanie grafiki wykonywanych przez Spółkę
  • przetwarzanie plików graficznych dostarczonych przez klientów
  • obsługiwanie urządzeń biurowych
  • przygotowywanie prac graficznych do naświetlania CTP i zlecanie ich wykonania pracowni CTP
  • sprawdzanie jakości wykonanej przez siebie pracy w celu minimalizowania popełnionych błędów
  • planowanie czasu wykonywanych prac graficznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę