Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
  • duża motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności artystyczne

Obowiązki:

  • projektowanie grafiki wykonywanych przez Spółkę
  • przetwarzanie plików graficznych dostarczonych przez klientów
  • obsługiwanie urządzeń biurowych
  • przygotowywanie prac graficznych do naświetlania CTP i zlecanie ich wykonania pracowni CTP
  • sprawdzanie jakości wykonanej przez siebie pracy w celu minimalizowania popełnionych błędów
  • planowanie czasu wykonywanych prac graficznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się w branży reklamowej, wiodącą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja