Grafik komputerowy

Palado

40-203 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnego grafika komputerowego (freelancera) , do którego obowiązków należeć będzie tworzenie grafik reklamowych i przygotowywanie ich do druku.

Oferujemy:
Pracę w stabilnie rozwijającej się agencji wydawniczej i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla renomowanych klientów.

Wymagania

Możliwość pracy (przygotowywanie projektów, dokonywanie poprawek) także w godzinach porannych i dopołudniowych.

Bardzo dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign oraz CorelDRAW, portfolio prac, kreatywność, wysokie poczucie estetyki, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywana pracę.

Prezentacja firmy

Palado to agencja reklamowo-wydawnicza łącząca w sobie najważniej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie