Grafik komputerowy → od zaraz!

Sedulus Sp. z o.o.

Poznań, Polska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Opis stanowiska

  • praca nad oprawą graficzną (loga oraz proste grafiki)
  • kreatywność i wdrażanie własnych pomysłów
  • obsługa klienta oraz doradztwo w zakresie tworzonych grafik
  • dbałość o terminowe wykonywanie zleceń

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie kierunkowe jako grafik
  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej
  • bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw, MS Office
  • kreatywność i gotowość do realizacji własnych pomysłów

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia)
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • pakiet benefitów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.