Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5776

Obowiązki:

Posługiwanie się oprogramowaniem do tworzenia grafiki wektorowej.
Wykonywanie obróbki cyfrowej obrazów rastrowych.
Projektowanie kompozycji graficznych wykorzystywanych w reklamie i wydawnictwach.
Dobieranie kroju i stopnia czcionki, interlinii, stylów, wielkości wcięć akapitowych, sposobu ustawienia tytułów i śródtytułów do składu komputerowego publikacji.
Wykonywanie składu komputerowego publikacji (ustalanie formatu, rozmieszczanie zdjęć i materiałów grafiki wektorowej, zmniejszanie oraz przełamywanie tekstu).
Przygotowywanie i optymalizowanie grafiki do użycia w Internecie.
Projektowanie prezentacji graficznych i multimedialnych.
Organizowanie własnego stanowiska pracy.
Przyjmowanie zleceń od klientów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa programu Photoshop
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Grafik komputerowy multimediów (wymagany staż - lata: 5)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Bardzo dobra obsługa programów adobe XD, Ilustrator, indesign. Doświadczenie we współpracy z programistami wordpress. znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Miejsce pracy: Gdańska 32 lok. 8, 85-006 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty po wczesniejszym kontakcie telefonicznym: 797-808-269 PHU OMEPO MICHAŁ WIŚNIEWSKI ul. Gdańska 32 lok. 8 85-006 Bydgoszcz po wcześniejszym kontakcie tel. 797-808-269 lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: hello@belgrav.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy