Grafik Komputerowy - Montażysta DTP/CTP

Drukarnia Argonex Sp. j.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia z ponad 20 letnim doświadczeniem poszukuję kreatywnego pracownika na stanowisko GRAFIK KOMPUTEROWY - montażysta DTP/CTP

Zakres obowiązków:

Projektowanie: materiałów reklamowych, opakowań, etykiet, ulotkek folderów, przygotowanie wykrojników, skład i montaż pod druk offsetowy jak i cyfrowy.

Nasze wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop), CorelDraw
  • Precyzja i dbałość o szczegóły
  • Duże zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

Oferujemy:

  • Stabilna, ciekawa i rozwojowa prace w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Poszukujemy kandydatów wyłącznie w systemie stacjonarnym.

Zainteresowane Osoby prosimy o wysłanie CV wraz z portfolio przez przycisk "Aplikuj".

UWAGA!

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami, spełniającymi nasze wymagania.

Prezentacja firmy

Drukarnia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne