Grafik komputerowy / Mikołów

JUKO Design

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- projektowanie gazetek produktowych, ulotek, broszur
- obsługę klienta, dotycząca danych projektów: telefoniczna oraz mailowa

Ważne: Praca stacjonarna w naszym biurze w Mikołowie.

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
• doświadczenia w branży poligraficznej, reklamowej
• podstaw poligrafii: techniki druku (offset, heatset, coldset)
• umiejętności przygotowania materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji
• biegłej znajomości programów Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator)
• bardzo dobrej organizacji pracy

Prezentacja firmy

KOMPLEKSOWA PRODUKCJA GAZETEK REKLAMOWYCH I PRODUKTOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie