Grafik komputerowy do obsługi ploterów drukująco-tnących

P.P.H.U. Sampro

95-054 Ksawerów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowanie plików do druku i cięcia (Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop)
  • Obsługę ploterów drukująco-tnących i tnących oraz produkcję nadruków w foliach flex
  • Przygotowanie nadruków do wysyłki albo nagrzewanie na wyroby tekstylne (zgodnie z zamówieniem działy sprzedaży)
  • Ewentualne projektowanie wzorów we współpracy z działem projektowym (studio projektów)
  • Współpracę działem sprzedaży

Oferujemy:

  • System wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe, prowizja od wypracowanego zysku działu, dodatkowe wynagrodzenie za sprzedane projekty graficzne
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki współpracy z działem projektowania wzorów graficznych
  • Możliwość korzystania z coachingu z współpracującą z nami firmą doradztwa biznesowego
  • Współpracę ze znanymi markami odzieżowymi
  • Narzędzia pracy niezbędne do pracy na tym stanowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu CorelDraw i Adobe
  • Działanie zgodne z procedurami i misją firmy
  • Rzetelność i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w małym zespole pod presją czasu

Nie musisz mieć wykształcenia grafika - ważne byś lubił/a to co robisz i miał/a doświadczenie!

Prezentacja firmy

O Sampro: <br/> <br/>Jesteśmy zespołem ludzi którzy starają się podchodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 770PLN - 3 060PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
rowizja od wypracowanego zysku działu, dodatkowe wynagrodzenie za sprzedane projekty graficzne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji