Grafik komputerowy 3D - rysowanie mebli

SYBIU

Łańcut, Przeworsk, Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• tworzenie modeli mebli
• tworzenie wizualizacji aranżacji mebli w pomieszczeniach
• przygotowywanie projektów graficznych materiałów promocyjnych i reklamowych POS, w tym katalogów produktowych (2D)
• tworzenie aranżacji mebli w oparciu o rysunek, rzut pomieszczenia

Oferujemy
• umowę o pracę
• czynny udział w procesie kreowania oraz uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach

Wymagania

Wymagania:

• dbałość o szczegóły
• zmysł artystyczny i estetyczny
• znajomość jednego z programów graficznych Sketchup Vray, Blender, PRO100

Prezentacja firmy

Firma Sybiu zajmuje się kompleksowym wyposażaniem wnętrz hoteli, mieszka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media