Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działajacej w Belgii i Francji - jest nowoczesną firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

GRAFIK DTP

Miejsce pracy: Kruszów, k., Piotrków Trybunalski, Łódź
Region:

Opis stanowiska:

  • konwersja plików graficznych od klientów do programów ESKO-graphics
  • współpraca z klientami firmy w zakresie otrzymywanych plików graficznych
  • aktualizacja i wprowadzanie zmian w istniejących projektach
  • przygotowywanie materiałów do druku zgodnie z parametrami naszych maszyn drukarskich
  • współpraca z działami graficznymi w grupie Reynders
  • sprawdzanie jakości wykonanej przez siebie pracy w celu minimalizowania popełnionych błędów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i kreatywność
  • doświadczenie w pracy z programami ESKO-graphics będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, OK system
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.