Grafik / Designer plus obróbka zdjęć produktów

MARS GRAF

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnej osoby która będzie między innymi:
- tworzyć ciekawe projekty zdobionych druków np. kartek świątecznych czy zaproszeń ślubnych i produktów z nimi powiązanych. Możliwe jest stosowanie dowolnych technik począwszy od manualnego rysowania, malowania przez typowe projekty graficzne do digital art.
- tworzyć grafiki na potrzeby social media i innych mediów
- obrabiać zdjęcia gotowych produktów (np. zdjęcia produktów w kompozycji - montowane w PS)
- mile widziane zainteresowanie zdjęciami packshotowymi aby je wykonywać samodzielnie (posiadamy własne studio fotograficzne)

Praca w Drukarni Artystycznej - z ciekawymi technikami, surowcami i możliwościami technicznymi. Oferujemy dużą swobodę projektową w zakresie tematycznym wykonywanych przez nas produktów.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop,
- bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator lub Corel Draw
- umiejętność pracy z grafiką wektorową i rastrową,
- kreatywność
- umiejętność dostosowania się do trendów i wzornictwa w danej tematyce / branży.
- precyzja i spostrzegawczość,
- dobra organizacja swojej pracy oraz samodyscyplina
- dokładność i sumienność
- zainteresowanie wykonywaną pracą

Mile widziane doświadczenie w zakresie social media czy prowadzenia i tworzenia stron internetowych.

Prezentacja firmy

Jestesmy drukarnią z ponad 30 letnim doswiadczeniem zajmująca sie artyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres próbny, następna na czas określony 2- 3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja